Форма навчання: Денна

Освітньо-кваліфікаційний рівень:

Молодший спеціаліст на основі повної загальної середньої освіти

Контракт

Вступ на базі 11 класів

Спеціальність: 071 Облік і оподаткування 

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Подані результати ЗНО Середній бал документа про освіту Конкурсний бал
1 Сурело Тамара Вікторівна 325 7,8 483
2 Товста Аліна Вячеславівна 300 7,6 456
3 Гергела Богдан Геннадійович 288 6,5 433
4 Грязева Альбіна Миколаївна 253 7,2 405
5 Офік Ліана Олегівна 244 7,7 401
6 Тарабар Юлія Олегівна 256 6,4 400

 

 

Спеціальність: 072 Фінанси, банківська справа та страхування 

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Подані результати ЗНО Середній бал документа про освіту Конкурсний бал
1 Товста Аліна Вячеславівна 300 7,6 456
2 Ахтирцева Наталія Олександрівна 260 6,8 408
3 Любченко Аліна Сергіївна 246 5,8 384

 

 

Спеціальність: 075 Маркетинг 

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Подані результати ЗНО Середній бал документа про освіту Конкурсний бал
1 Литвиненко Марія Володимирівна 322 9,6 498
2 Ісаєв Ярослав Сергійович 292 9,0 462
3 Товста Аліна Вячеславівна 300 7,6 456
4 Зубко Альона Михайлівна 297 7,7 454
5 Лобачова Владислава Олександрівна 258 8,2 420
6 Совгир Марина Олександрівна 249 8,6 415
7 Штепа Анна Сергіївна 248 7,9 407
8 Влізько Олеся Сергіївна 249 7,2 401
9 Офік Ліана Олегівна 244 7,7 401
10 Любченко Аліна Сергіївна 259 5,8 397
11 Остапенко Карина Олександрівна 249 6,2 391
12 Левченко Вікторія Павлівна 237 7,4 391
13 Терещенко Денис Сергійович 236 7,2 388
14 Шевченко Олена Юріївна 227 6,5 372
15 Махнівський Владислав Іванович 211 6,6 357
16 Бученкова Віталіна Віталіївна 220 5,1 351
17 Калачова Анна Олександрівна 208 6,2 350
18 Бранець Владислав Володимирович 233 3,1 344

  

 Спеціальність: 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність 

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Подані результати ЗНО Середній бал документа про освіту Конкурсний бал
1 Чередник Ірина Вікторівна 337 9,8 515
2 Беркаш Наталія Ігорівна 302 8,1 463
3 Гонтар Олена Сергіївна 276 10,0 456
4 Анікіна Анжела Сергіївна 286 7,8 444
5 Тімченко Владислав Володимирович 278 8,0 438
6 Тарасенко Ганна Віталіївна 289 6,3 432
7 Марухіна Вероніка Володимирівна 266 7,5 421
8 Васильєв Вадим Володимирович 252 8,1 413
9 Біжко Олег Володимирович 251 7,4 405
10 Волкова Марина Сергіївна 251 7,0 401
11 Тарабар Юлія Олегівна 256 6,4 400
12 Спащук Богдана Василівна 244 7,0 394
13 Ошкодерова Анна Олександрівна 238 6,7 385
14 Притико Микола Сергійович 236 6,8 384
15 Звірко Дмитро Володимирович 235 6,3 378
16 Троценко Вікторія Віталіївна 216 7,3 369

 

 

Спеціальність: 241 Готельно-ресторанна справа  

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Подані результати ЗНО Середній бал документа про освіту Конкурсний бал
1 Зубко Альона Михайлівна 297 7,7 454
2 Анікіна Анжела Сергіївна 286 7,8 444
3 Шульга Маргарита Олександрівна 291 6,6 437
4 Гаранжа Максим Станіславович 281 6,9 430
5 Лобачова Владислава Олександрівна 258 8,2 420

 

 

 

Молодший спеціаліст на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікований робітник

Спеціальність: 241 Готельно-ресторанна справа

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Результати вступних випробувань Середній бал документа про освіту Конкурсний бал
1 Буряченко Нікіта Анатолійович 360 9,8 538
2 Багмут Вадим Вікторович 360 8,4 524
3 Морозова Олена Олександрівна 320 7,5 475

 

 Молодший спеціаліст на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст

Спеціальність: 5.03050802 Оціночна діяльність

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Результати вступних випробувань Середній бал документа про освіту Конкурсний бал
1 Горохов Олександр Сергійович 9 4,9 13,9
2 Сліпухова Яна Вікторівна 9 4,7 13,7
3 Мацегора Михайло Олександрович 9 4,1 13,1
4 Ткаченко Артем Юрійович 6 3,1 9,1
5 Шевченко Владислав Ігорович 6 3,0 9