Форма навчання: Денна

Освітньо-кваліфікаційний рівень:

Молодший спеціаліст на основі базової загальної середньої освіти

Контракт

 

Спеціальність: 071 Облік і оподаткування 

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Українська мова Математика Середній бал свідоцтва Конкурсний бал
1 Цокало Дар’я Юріївна 9 (дев’ять) 5 (п’ять) 8,1 22,1
2 Журбенко Аріадна Юріївна 8 (вісім) 5 (п’ять) 7,8 20,8
3 Грибеник Світлана Олексіївна 5 (п’ять) 5 (п’ять) 9,7 19,7
4 Звоновський Владислав Анатолійович 6 (шість) 4 (чотири) 7,4 17,4

 

 

Спеціальність: 072 Фінанси, банківська справа та страхування 

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Українська мова Математика Середній бал свідоцтва Конкурсний бал
1 Тимошенко Юлія Олександрівна 8 (вісім) 10 (десять) 9,6 27,6
2 Мірошниченко Карина Андріївна 8 (вісім) 9 (дев’ять) 10,0 27,0
3 Рой Олена Володимирівна 9 (дев’ять) 9 (дев’ять) 8,2 26,2
4 Сидорчук Дмитро Сергійович 10 (десять) 7 (сім) 7,2 24,2
5 Шпотіна Анна Сергіївна 8 (вісім) 7 (сім) 7,6 22,6
6 Тимченко Аліна Сергіївна 9 (дев’ять) 4 (чотири) 9,4 22,4
7 Якименко Ярослав Олександрович 7 (сім) 5 (п’ять) 6,4 18,4
8 Шевчук Анатолій Володимирович 5 (п’ять) 6 (шість) 7,2 18,2
9 Шпетний Ярослав Віталійович 7 (сім) 5 (п’ять) 5,8 17,8
10 Мусієнко Дар’я Сергіївна 4 (чотири) 5 (п’ять) 8,1 17,1
11 Байрамова Вікторія Русланівна 7 (сім) 4 (чотири) 6,1 17,1

 

 

Спеціальність: 075 Маркетинг 

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Українська мова Математика Середній бал свідоцтва Конкурсний бал
1 Руденко Анастасія Олегівна 12(дванадцять) 11(одинадцять) 8,9 31,9
2 Шевченко Костянтин Єдуардович 8 (вісім) 7 (сім) 8,6 23,6
3 Костенко Наталія Ігорівна 9 (дев’ять) 5 (п’ять) 7,2 21,2
4 Соловйов Роман Олександрович 6 (шість) 8 (вісім) 5,7 19,7
5 Поболь Владислав Михайлович 8 (вісім) 4 (чотири) 6,0 18,0
6 Сіренко Владислав Васильович 6 (шість) 6 (шість) 5,4 17,4
7 Зленко Артем Сергійович 7 (сім) 4(чотири) 5,5 16,5

 

Спеціальність: 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність 

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Українська мова Математика Середній бал свідоцтва Конкурсний бал
1 Д’яченко Валерія Олегівна 10 (десять) 9 (дев’ять) 9,8 28,8
2 Супрун Вікторія Юріївна 10 (десять) 9 (дев’ять) 9,0 28,0
3 Шутенко Яна Сергіївна 7 (сім) 12(дванадцять) 8,2 27,2
4 Рой Олена Володимирівна 9 (дев’ять) 9 (дев’ять) 8,2 26,2
5 Афанас’єва Ольга Олександрівна 7 (сім) 10 (десять) 7,4 24,4
6 Лосмінський Владислав Олександрович 7 (сім) 7 (сім) 9,7 23,7
7 Костенко Микита Сергійович 7 (сім) 9 (дев’ять) 7,0 23,0
8 Ткаченко Владислав Сергійович 7 (сім) 9 (дев’ять) 6,1 22,1
9 Деревянко Мирослав Олексійович 8 (вісім) 6 (шість) 7,4 21,4
10 Горбач Дарія Юріївна 8 (вісім) 5 (п’ять) 8,2 21,2
11 Могильницька Марина Сергіївна 8 (вісім) 5 (п’ять) 8,0 21,0
12 Кошман Павло Петрович 8 (вісім) 4 (чотири) 7,5 19,5
13 Жилін Олег Володимирович 6 (шість) 7 (сім) 5,8 18,8
14 Телевний Максим Вячеславович 6 (шість) 4 (чотири) 8,7 18,7
15 Дроздов Артем Миколайович 8 (вісім) 4 (чотири) 6,1 18,1
16 Дубовик Олексій Олегович 6 (шість) 6 (шість) 5,9 17,9
17 Лисицький Андрій Андрійович 7 (сім) 4 (чотири) 5,6 16,6
18 Вірченко Ярослав Анатолійович 5 (п’ять) 5 (п’ять) 6,1 16,1
19 Колесніченко Дмитро Олександрович 6 (шість) 4 (чотири) 6,0 16,0
20 Бізюк Юлія Миколаївна 5 (п’ять) 6 (шість) 4,9 15,9
21 Андрецов Євгеній Ігорович 6 (шість) 4 ( чотири) 5,6 15,6

  

Спеціальність: 241 Готельно-ресторанна справа 

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Українська мова Математика Середній бал свідоцтва Конкурсний бал
1 Д’яченко Валерія Олегівна 10 (десять) 9 (дев’ять) 9,8 28,8
2 Шутенко Яна Сергіївна 7 (сім) 12(дванадцять) 8,2 27,2
3 Обметиця Поліна Володимирівна 8 (вісім) 11(одинадцять) 8,0 27,0
4 Омеляненко Юлія Михайлівна 9 (дев’ять) 8 (вісім) 9,5 26,5
5 Таценко Ольга Олександрівна 9 (дев’ять) 7 (сім) 9,9 25,9
6 Гребенюк Марія Сергіївна 9 (дев’ять) 7 (сім) 9,0 25,0
7 Омельченко Юлія Вячеславівна 7 (сім) 8 (вісім) 7,5 22,5
8 Горбач Дарія Юріївна 8 (вісім) 5 (п’ять) 8,2 21,2
9 Нестеренко Станіслав Миколайович 8 (вісім) 4 (чотири) 9,1 21,1
10 Педос Дмитро Віталійович 8 (вісім) 5 (п’ять) 7,4 20,4
11 Прокопович Марина Сергіївна 9 (дев’ять) 5 (п’ять) 6,1 20,1
12 Грунчева Дар’я Максимівна 6 (шість) 7 (сім) 7,0 20,0
13 Роменець Карина Сергіївна 7 (сім) 4 (чотири) 8,9 19,9
14 Марченко Валерія Владиславівна 7 (сім) 6 (шість) 6,6 19,6
15 Закорко Сніжана Віталіївна 8 (вісім) 4 (чотири) 7,0 19,0
16 Столяренко Оксана Євгенівна 7 (сім) 4 (чотири) 7,4 18,4
17 Носкова Марина Сергіївна 6 (шість) 5 (п’ять) 7,4 18,4
18 Хурсенко Ангеліна Віталіївна 6 (шість) 5 (п’ять) 7,1 18,1
19 Шило Єлизавета Ростиславівна 5 (п’ять) 4 (чотири) 9,1 18,1
20 Тюріна Яна Миколаївна 5 (п’ять) 6 (шість) 7,0 18,0
21 Якименко Євген Олександрович 6 (шість) 5 (п’ять) 6,9 17,9
22 Шпетний Ярослав Віталійович 7 (сім) 5 (п’ять) 5,8 17,8
23 Мальованний Максим Володимирович 6 (шість) 5 (п’ять) 6,7 17,7
24 Дунь Марія Сергіївна 6 (шість) 4 (чотири) 7,1 17,1
25 Міщенко Діана Ігорівна 6 (шість) 4 (чотири) 7,1 17,1
26 Кривоусова Катерина В’ячеславівна 6 (шість) 4 (чотири) 5,4 15,4
27 Кулішенко Катерина Олександрівна 5 (п’ять) 4 (чотири) 6,3 15,3